Wyróżnienia dla strażaków za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych 2012.

 Podczas sobotniego zebrania sprawozdawczego w OSP Rynarzewo komendant powiatowy PSP w Nakle nad Notecią bryg. Roman Kłos wraz ze swoim zastępcą bryg Franciszkiem Sobiechowskim i dowódcą JRG PSP w Szubinie wręczyli wyróżnienia dla druhów, którzy w roku 2012 uczestniczyli w największej ilości akcji ratowniczo-gaśniczych. Jednostka OSP w Rynarzewie brała udział w 100 akcjach ( 46 pożarów, 53 miejscowe zagrożenia oraz 1 alarm fałszywy ). Wyróżnienia wraz z życzeniami dalszej owocnej służby odebrali z rąk komendantów druhowie: Adamczewski marek, Wyrzykowski Przemysław, Maciejewski Damian, Gutkowski Bartłomiej, Mizera Marcin, Maciejewski Radosław i Piotr S. Adamczewski. Wyróżnionym druhom serdecznie.


 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzezone.