Jesienna kontrola gotowości bojowej w naszej OSP. 

W czwartek 11 października br. odbyła się w naszej jednostce jesienna inspekcja gotowości Ochotniczej Straży Pożarnej w Rynarzewie przeprowadzana przez Komendę Powiatową PSP w Nakle nad Notecią. W imieniu komendanta powiatowego inspekcji dokonali: mł. bryg. Mariusz Mantych – dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Szubinie i kpt. Michał Krzoska – zastępca naczelnika Wydziału Operacyjno-Kontrolno-Rozpoznawczego- Komendy Powiatowej PSP w Nakle nad Notecią oraz druh Leszek Gutkowski – komendant gminny ZOSP RP w Szubinie.

Praktycznie sprawdzano wszystko, dokumentację, badania lekarskie i specjalistyczne, uprawnienia, stan gotowości, wyposażenia, stan techniczny pojazdów strażackich i sprzętu. Podczas inspekcji zastęp musi wykonać jedno zadanie bojowe. W przeglądzie z naszej jednostki uczestniczyli druhowie: Marek Adamczewski, Jarosław Rakowski, Przemysław Wyrzykowski, Urszula Żebracka, Mirosław Walczak, Damian Maciejewski. Przegląd zakończono wystawieniem bardzo dobrej oceny końcowej.

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzezone.