Burza z ulewnym deszczem nad Rynarzewem.

 

29 lipca br. około godziny 13.00 nad Rynarzewem przeszła potężna burza połączona z dużymi opadami deszczu, które pozalewały ulice i piwnice w budynkach mieszkalnych. Kilka minut po nawałnicy strażacy z OSP Rynarzewo zostali zadysponowani do wypompowywania wody z zalanych piwnic i ulic: Szkolnej i Elizy Orzeszkowej. Zadaniem strażaków było wypompowanie wody w celu przywrócenia ruch kołowego na wymienionych ulicach oraz pomoc mieszkańcom w usunięciu wody z piwnic pod budynkami mieszkalnymi. To już kolejne letnie anomalia jakie „nawiedziły” w ostatnich tygodniach naszą miejscowość.

(wiecej zdjęć w galerii) 

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzezone.