Podziękowanie za społeczną służbę w 2011r.

 Podczas zebrania sprawozdawczego naszej jednostki w dniu 11 lutego 2011 roku st. kpt. Mariusz Mantych dowódca JRG PSP nr 2 w Szubinie w imieniu komendanta powiatowego PSP w Nakle nad Notecią bryg. Romana Kłosa wręczył  naszym druhom podziękowania za udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych w 2011 roku. Wśród wyróżnionych za największą ilość wyjazdów w 2011 roku znaleźli się: Marek Adamczewski – 85 wyjazdów na 99, Dawid Walczak – 68 wyjazdów na 99, Przemysław Wyrzykowski – 58 wyjazdów na 99, Radosław Maciejewski – 52 wyjazdy na 99. Wyróżnionym druhom gratulujemy.

 Do naszej jednostki wpłynęło podziękowanie od rodziny Państwa Belter z Zamościa, u których w dniu 28 listopada 2011 roku wybuch pożar na poddaszu budynku mieszkalnego. W akcji gaśniczej oprócz naszej OSP Rynarzewo, uczestniczyły jednostki JRG PSP nr 2 w Szubinie, OSP Tur i OSP Szubin. Szybka i skutecznie przeprowadzona akcja przez nasz zastęp, który był pierwszy na miejscu zdarzenia pozwolił na zmniejszenie i tak już ogromnych strat tej rodziny.  Podziękowania w sposób szczególny należą się uczestnikom tej akcji, druhom: Markowi Adamczewskiemu, Przemysławowi Wyrzykowskiemu, Kacprowi Dróbka, Dawidowi Walczakowi, Bartłomiejowi Gutkowskiemu.

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzezone.