Strażacy dzieciom…

 

 Z okazji Dnia Dziecka rynarzewscy druhowie uczestniczyli w festynach dla dzieci w Szkocji i Rynarzewie. Strażacy zaprezentowali swój samochód pożarniczy z jego wyposażeniem oraz przygotowali kurtynę wodną dla ochłodzenia uczestników festynu. Dzieci miały możliwość ubrania strażackiego munduru wraz z aparatem tlenowym, rozwinąć linię gaśniczą i dokonać cięcia narzędziami hydraulicznymi ratownictwa technicznego. Dodatkowo w Rynarzewie na festynie pojawił się podnośnik hydrauliczny z koszem, z którego pod opieką strażaków podziwiano Rynarzewo i jego okolicę z wysokości.

Festy Rynarzewo Szkocja

(wiecej zdjęć w galerii)

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2024 Wszelkie prawa zastrzezone.