Jubileusz kapłaństwa kapelana strażaków.

Ks.Roman XXlecie

(wiecej zdjęć w galerii)

 29 maja 2011 roku w parafii pw. św. Ojca Pio w Zamościu pod Bydgoszczą swój jubileusz 20-lecia kapłaństwa obchodził ks. Roman Michalski kapelan strażaków diecezji bydgoskiej i OSP Rynarzewo. Uroczystą mszę świętą jubileuszową sprawował zacny jubilat w koncelebrze z kapelanem strażaków województwa kujawsko-pomorskiego ks. kanonikiem mł. bryg. Zenonem Rutkowskim z Inowrocławia. Po mszy świętej ks. Roman został odznaczony Złotym Medalem Za Zasługi dla Pożarnictwa przez prezesa ZOW ZOSP RP woj. kujawsko-pomorskiego druha Zdzisława Dąbrowskiego. Wśród zaproszonych gości byli: st. bryg. Tadeusz Milewski – komendant wojewódzki PSP w Lublinie, st. bryg. Wojciech Gmurczyk – komendant miejski PSP w Bydgoszczy, druh Piotr Tomaszewski – dyrektor biura ZOW ZOSP RP w Toruniu, druh Stefan Kubicki – prezes ZOPZOSP RP w Nakle nad Notecią, druh Leszek Szmyt – prezes ZOM ZOSP RP w Bydgoszczy, druh Leszek Gutkowski – komendant gminny ZOSP RP w Szubinie oraz druh Piotr S. Adamczewski – prezes ZOMG ZOSP RP w Szubinie.

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzezone.