PIOTR ADAMCZEWSKI PREZESEM

 Podczas dziesiątego zjazdu oddziału gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych dokonano wyboru zarządu Związku Ochotniczych Straży Pożarnych gminy Szubin. Miło jest nam pochwalić się wiadomości, iż funkcję prezesa będzie pełnił nasz wieloletni


dh PIOTR ADAMCZEWSKI

komendantem gminnym został wybrany na kolejną kadencję 

dh LESZEK GUTKOWSKI

 

 Serdeczenie gratulujemy i życzymy sukcesów w niebezpiecznej, pełnej zagrożeń, ale też w swoisty sposób pięknej służbie. 
Czyż może być coś piękniejszego w życiu człowieka niż dawanie siebie samego bliźnim? A właśnie takie idee przyświecają strażakom. Idee te czerpane są bezpośrednio od patrona strażaków św. Floriana. Ten, który poniósł męczeństwo, gdy śpieszył ze swym świadectwem wiary, z pomocą i pociechą prześladowanym chrześcijanom, stał się opiekunem wykonawców  zawodu strażaka.

 

 Druhowie OSP Rynarzewo

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2023 Wszelkie prawa zastrzezone.