Rok 2017

1. Zamość (gmina Szubin) ul. Karpiowa - alarm fałszywy w dobrej wierze.
Data: 11.01.2017. Czas akcji: 17:39-18:0
5

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Burda J., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30.

 

2. Trzciniec (gmina Szubin) - pożar gałęzi.
Data: 23.01.2017. Czas akcji: 16:28-17:22

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Maciejewski D., Burda J., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

 

3. Małe Rudy (gmina Szubin) ul. Topolowa - pożar nieużytków.
Data: 23.01.2017. Czas akcji: 21:38-22:40

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski D., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

 

4. Rynarzewo (gmina Szubin) - kolizja na drodze krajowej nr 5.
Data: 26.01.2017. Czas akcji: 7:59-8:59

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Maciejewski D., Dobosiewicz E., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SLRtBA, SLRR.

 

5. Rynarzewo (gmina Szubin) - kolizja na drodze krajowej nr 5.
Data: 3.02.2017. Czas akcji: 11:35-12:03

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Kalaczyński P., Dobosiewicz E., Saskowska S., Walczak D., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SLRtBA, SLRR.

 

6. Szkocja (gmina Szubin) - wypadek z udziałem dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 6.02.2017. Czas akcji: 8:52-9:35

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Maciejewski D., Adamczewski P.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA, SLRR.

 

7. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Jarzębinowa - pożar trawy.
Data: 6.02.2017. Czas akcji: 19:18-19:38

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski D., Maciejewski R., Saskowska S.

Ponadto na alarm do remizy przybyli: Adamczewski P., Burda J., Żebracki A.

 

8. Żurczyn (gmina Szubin) - pożar trawy.
Data: 6.02.2017. Czas akcji: 21:13-21:33

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski D., Maciejewski R., Saskowska S.

 

9. Szkocja (gmina Szubin) - pożar trawy.
Data: 12.02.2017. Czas akcji: 14:45-15:35

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Gutkowski B., Dróbka K., Hejmej D., Maciejewski D., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30.

 

10. Zamość (gmina Szubin) ul. Azaliowa - pożar trawy.
Data: 12.02.2017. Czas akcji: 17:16-18:11

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Maciejewski D., Maciejewski R., Saskowska S., Walczak D.

 

11. Stanisławka (gmina Szubin) - ćwiczenia na obiekcie firmy METAL-FAN.
Data: 24.02.2017. Czas akcji: 10:59-12:51

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Dobosiewicz E., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRR; OSP Szubin - GBA 2/16.

 

12. Zamość (gmina Szubin) - wypadek samochodu dostawczego i TIR-a na drodze krajowej nr 5.
Data: 2.03.2017. Czas akcji: 15:28-19:38

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Kalaczyński P., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GCBA 5/40, GBA 2,7/30.

 

13. Żurczyn (gmina Szubin) - pożar trawy.
Data: 5.03.2017. Czas akcji: 18:16-18:56

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Kalaczyński P., Dobosiewicz E., Hejmej D., Mizera M., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30.

 

14. Szkocja (gmina Szubin) - alarm fałszywy w dobrej wierze.
Data: 5.03.2017. Czas akcji: 22:37-23:09

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Maciejewski D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

 

15. Zamość (gmina Szubin) - kolizja dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 5.
Data: 13.03.2017. Czas akcji: 11:15-11:45

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA, SLRR.

 

16. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Szubińska - kolizja trzech samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 14.03.2017. Czas akcji: 14:35-15:25

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,/20 w obsadzie: Adamczewski P., Gutkowski B., Dobosiewicz E., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA, SLRR.

 

17. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Szubińska - zdarzenie z udziałem samochodu osobowego i ciężarowego na drodze krajowej nr 5.
Data: 14.03.2017. Czas akcji: 17:35-18:10

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski B., Kalaczyński P., Adamczewski P., Burda J., Maciejewski R., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

18. Zamość (gmina Szubin) ul. Azaliowa - pożar nieużytków
Data: 19.03.2017. Czas akcji: 12:18-12:45

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Maciejewski D., Burda J., Maciejewski R., Saskowska S.

 

19. Zamość (gmina Szubin) - poszukiwanie zaginionego.
Data: 28.03.2017. Czas akcji: 10:26-14:02

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Żebracki A., Gutkowski L., Dobosiewicz E., Poczekaj E., Saskowska S.

 

 

20. Zamość (gmina Szubin) ul. Azaliowa - pożar nieużytków.
Data: 2.04.2017. Czas akcji: 12:06-12:53

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Hejmej D., Maciejewski D., Poczekaj E., Saskowska S.

 

21. Zamość (gmina Szubin) ul. Różana - pożar nieużytków.
Data: 2.04.2017. Czas akcji: 20:27-21:11

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Kalaczyński P., Saskowska S.

 

22. Tur (gmina Szubin) - pożar sterty gałęzi.
Data: 17.04.2017. Czas akcji: 20:58-21:49

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S., Żebracki A.

 

23. Zamość (gmina Szubin) - zabezpieczenie meczu piłkarskiego.
Data: 30.04.2017. Czas akcji: 11:31-14:00

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Dobosiewicz E., Dróbka K., Poczekaj E., Saskowska S.

 

24. Zamość (gmina Szubin) ul. Różana - pożar nieużytków.
Data: 1.05.2017. Czas akcji: 1:58-2:26

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski D., Maciejewski R., Saskowska S.

 

25. Zamość (gmina Szubin) ul. Świerkowa - pożar nieużytków.
Data: 1.05.2017. Czas akcji: 3:07-3:35

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Maciejewski D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

 

26. Zamość (gmina Szubin) - wypadek samochodowy na drodze krajowej nr 5.
Data: 4.05.2017. Czas akcji: 16:17-18:47

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Maciejewski D., Dobosiewicz E., Hejmej D., Maciejewski R., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SLRtBA.

 

27. Zamość (gmina Szubin) ul. Bydgoska - pożar pomieszczeń biurowych na składzie węgla.
Data: 4.05.2017. Czas akcji: 19:01-20:13

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Maciejewski D., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Ruciński R., Walczak D.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, GCBA 5/40.

 

28. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Szubińska - pożar sadzy w kominie.
Data: 7.05.2017. Czas akcji: 15:24-17:49

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Ruciński R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SH-23.

 

29. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Strażacka - ćwiczenia na obiekcie Zespołu Szkół.
Data: 9.05.2017. Czas akcji: 9:58-11:37

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Ruciński R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SH-23, SLRtBA.

 

30. Zamość (gmina Szubin) ul. Łąkowa - wypompowywanie wody z zalanej posesji.
Data: 10.05.2017. Czas akcji: 17:10-18:52

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Hejmej D., Dróbka K., Saskowska S., Walczak D.

 

31. Zamość (gmina Szubin) - kolizja dwóch sam. dostawczych na drodze krajowej nr 5.
Data: 15.05.2017. Czas akcji: 16:13-19:13

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SLRtBA.

 

32. Łabiszyn (gmina Łabiszyn, pow. Żniński) - pożar lasu.
Data: 22.05.2017. Czas akcji: 10:10-12:36

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG PSP Żnin - GBA ; OSP Łabiszyn - GBA 3,5/29; OSP Lubostroń - GBA 2,5/16.

 

33. Rynarzewo (gmina Szubin) - usuwanie konarów z drzew na terenie cmentarza.
Data: 24.05.2017. Czas akcji: 10:44-13:36

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Gutkowski B., Adamczewski P., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SH-23.

 

34. Nakło nad Notecią - pokazy oddziału ratownictwa wodnego na nakielskiej marinie.
Data: 25.05.2017. Czas akcji: 11:45-14:30

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRw w obsadzie: Berendt R., Gutkowski L., Maciejewski R., Poczekaj E., Żebracki A.

 

35. Szkocja/Kołaczkowo (gmina Szubin) - usuwanie plamy oleju na drodze krajowej nr 5.
Data: 29.05.2017. Czas akcji: 16:47-18:47

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SLRtBA; OSP Szubin - GBA 2/16.

 

36. Zamość (gmina Szubin) - zderzenia dwóch pojazdów na drodze krajowej nr 5.
Data: 31.05.2017. Czas akcji: 21:23-23:13

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Kalaczyński P., Hejmej D., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin: GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

37. Wąsosz (gmina Szubin) - ćwiczenia ORW w ramach akcji "Bezpieczne Wakacje".
Data: 1.06.2017. Czas akcji: 8:57-13:00

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Berent R., Grzeszczak B., Żebracki A.

 

38. Rynarzewo(gmina Szubin) - pokazy na terenie Zespołu Szkół w Rynarzewie.
Data: 3.06.2017. Czas akcji: 15:38-18:06

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Dobosiewicz E., Poczekaj E., Saskowska S.

 

39. Zamość (gmina Szubin) - kolizja 2 samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 10.06.2017. Czas akcji: 14:21-14:51

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Dobosiewicz E., Poczekaj E., Saskowska S., Żebracki A.

 

40. Tur (gmina Szubin) - ćwiczenia z zakresu ratownictwa wodnego i powodziowego.
Data: 19.06.2017. Czas akcji: 9:48-12:38

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Grzeszczak B., Mizera M., Żebracki A.

 

41. Zamość (gmina Szubin) - kolizja 2 samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 21.06.2017. Czas akcji: 14:55-15:20

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Kalaczyński P., Dobosiewicz E., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

42. Zamość (gmina Szubin) - potrącenie pieszego na drodze krajowej nr 5.
Data: 21.06.2017. Czas akcji: 15:20-15:41

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Kalaczyński P., Dobosiewicz E., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30.

 

43. Wąsosz (gmina Szubin) - pokazy ORW na miejscowym jeziorze.
Data: 25.06.2017. Czas akcji: 13:25-17:55

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Gutkowski L., Gutkowski B., Grobelska G., Grzeszczak B., Poczekaj E.

 

44. Tur (gmina Szubin) - usuwanie gniazda os.
Data: 25.06.2017. Czas akcji: 20:53-22:19

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Kalaczyński P., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Saskowska S.

 

45. Szkocja (gmina Szubin) ul. Cicha - usuwanie powalonego drzewa.
Data: 30.06.2017. Czas akcji: 14:40-15:13

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Dobosiewicz E., Kalaczyński P., Saskowska S.

 

46. Szkocja (gmina Szubin) - pokazy na festynie sołeckim.
Data: 1.07.2017. Czas akcji: 16:02-17:39

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Dobosiewicz E., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S.

 

47. Tur (gmina Szubin) - usuwanie gniazda szerszeni.
Data: 2.07.2017. Czas akcji: 17:20-18:27

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Maciejewski D., Maciejewski R., Saskowska S.

 

48. Olek (gmina Szubin) - usuwanie gniazda os.
Data: 8.07.2017. Czas akcji: 18:41-19:46

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Kalaczyński P., Burda J., Maciejewski R., Żebracki A.

 

49. Nadkanale (gmina Szubin) - pokazy na festynie pn. "Kręci nas bezpieczeństwo"
Data: 15.07.2017. Czas akcji: 16:59-19:19

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S.

 

50. Zamość (gmina Szubin) ul. Poznańska - kolizja 3 samochodów na drodze krajowej nr 5.
Data: 19.07.2017. Czas akcji: 10:36-11:09

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Saskowska S., Walczak D., Walczak M.

 

51. Szkocja (gmina Szubin) - kolizja 2 samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 19.07.2017. Czas akcji: 11:56-12:47

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Saskowska S., Walczak D.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

52. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. 700-lecia - pożar śmietnika na cmentarzu parafialnym.
Data: 20.07.2017. Czas akcji: 10:14-10:47

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dobosiewicz E., Gutkowski B., Kalaczyński P., Saskowska S.

 

53. Zamość (gmina Szubin) - wypadek 3 samochodów na drodze krajowej nr 5.
Data: 22.07.2017. Czas akcji: 15:57-19:28

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Hejmej D., Adamczewski P., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA; JRG nr 4 PSP Bydgoszcz - GBA 2,5/24.

 

54. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Polna - wypompowywanie wody z zalanej ulicy.
Data: 25.07.2017. Czas akcji: 20:27-22:09

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Dobosiewicz E., Dróbka K., Maciejewski R., Saskowska S.

 

55. Kornelin (gmina Szubin) ul. Okoniowa - usuwanie połamanych konarów.
Data: 2.08.2017. Czas akcji: 9:53-10:44

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Dobosiewicz E., Saskowska S.

 

56. Szkocja (gmina Szubin) - usuwanie połamanych gałęzi z drogi krajowej nr 5.
Data: 2.08.2017. Czas akcji: 10:53-11:10

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Dobosiewicz E., Saskowska S.

 

57. Szkocja (gmina Szubin) - usuwanie konarów blokujących drogę.
Data: 2.08.2017. Czas akcji: 16:53-17:33

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Adamczewski P., Dobosiewicz E., Saskowska S., Żebracki A.

 

58. Kołaczkowo (gmina Szubin) - wypadek dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 6.08.2017. Czas akcji: 13:45-14:03

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Hejmej D., Maciejewski R., Saskowska S., Walczak M., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

59. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. 700-lecia - pożar kontenera na śmieci na cmentarzu parafialnym.
Data: 6.08.2017. Czas akcji: 14:07-14:35

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Hejmej D., Maciejewski R., Saskowska S., Walczak M., Żebracki A.

 

60. Zamość (gmina Szubin) - usuwanie plamy oleju.
Data: 9.08.2017. Czas akcji: 17:15-17:46

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Saskowska S.

 

61. Tur (gmina Szubin) - pożar na terenie huty szkła.
Data: 11/12.08.2017. Czas akcji: 23:14-1:23

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Gutkowski B., Adamczewski P., Dróbka K., Grobelska G., Maciejewski R.

 

62. Zamość(gmina Szubin) -
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 1:24-4:21

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Gutkowski B., Adamczewski P., Dróbka K., Grobelska G., Maciejewski R.

 

63. Rynarzewo(gmina Szubin) ul. Powstańców Wlkp. -
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 4:21-12:12

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Gutkowski B., Adamczewski P., Dróbka K., Grobelska G., Maciejewski R.

 

 

 

64. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Władysława Łokietka- zabezpieczenie uszkodzonego dachu.
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 12:13-13:07

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dróbka K., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Walczak D.

 

65. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Wybudowanie - usuwanie połamanych konarów tarasujących drogę.
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 13:07-13:56

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dróbka K., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Walczak D.

 

66. Małe Rudy (gmina Szubin) - usuwanie połamanych konarów tarasujących drogę.
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 13:57-14:07

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dróbka K., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Walczak D.

 

67. Zalesie (gmina Szubin) - wypompowywanie wody z zalanych pomieszczeń.
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 14:07-16:07

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dróbka K., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Walczak D.

 

68. Rynarzewo (gmina Szubin) - usuwanie połamanych gałęzi i konarów z parku przy kościele pw. św. Stanisława.
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 16:07-18:14

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dróbka K., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Walczak D.

 

69. Szkocja (gmina Szubin) ul. Wspólna - zabezpieczenie uszkodzonego dachu.
Data: 12.08.2017. Czas akcji: 18:15-19:05

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Dróbka K., Dobosiewicz E., Maciejewski R., Poczekaj E., Walczak D.

 

70. Małe Rudy (gmina Szubin) ul. Łabiszyńska - usuwanie drzewa z drogi powiatowej.
Data: 13.08.2017. Czas akcji: 14:33-14:56

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Adamczewski P., Maciejewski D., Maciejewski R., Poczekaj E.

 

71. Małe Rudy (gmina Szubin) ul. Południowa - miejscowe zagrożenie.
Data: 13.08.2017. Czas akcji: 14:57-15:02

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Adamczewski P., Maciejewski D., Maciejewski R., Poczekaj E.

 

72. Szkocja(gmina Szubin) ul. Cicha - usuwanie połamanych konarów i gałęzi tarasujących drogę.
Data: 13.08.2017. Czas akcji: 15:04-16:53

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Adamczewski P., Maciejewski D., Maciejewski R., Poczekaj E.

 

73. Szkocja(gmina Szubin) - zabezpieczenie uszkodzonego dachu.
Data: 13.08.2017. Czas akcji: 16:54-17:40

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Adamczewski P., Maciejewski D., Maciejewski R., Poczekaj E.

 

74. Zamość(gmina Szubin) - usuwanie połamanych gałęzi tarasujących przejazd.
Data: 13.08.2017. Czas akcji: 17:42-18:08

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Adamczewski P., Maciejewski D., Maciejewski R., Poczekaj E.

 

 

75. Podlaski (gmina Szubin) - usuwanie przewróconego drzewa.
Data: 13.08.2017. Czas akcji: 21:10-21:50

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Kalaczyński P., Dróbka K., Maciejewski R., Poczekaj E.

 

76. Samoklęski Małe (gmina Szubin) - usuwanie uszkodzonego w wyniku nawałnicy drzewa.
Data: 15.08.2017. Czas akcji: 10:30-13:00

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 1 PSP Choszczno - SH-23.

 

77. Ciężkowo (gmina Szubin) -
Data: 15.08.2017. Czas akcji: 13:05-16:49

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 1 PSP Choszczno - SH-23.

 

78. Wąsosz (gmina Szubin) ul. Plażowa - zabezpieczenie uszkodzonego dachu.
Data: 15.08.2017. Czas akcji: 16:56-18:36

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 1 PSP Choszczno - SH-23.

 

79. Wąsosz (gmina Szubin) ul. Plażowa - zabezpieczenie uszkodzonego dachu.
Data: 15.08.2017. Czas akcji: 18:36-19:06

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 1 PSP Choszczno - SH-23.

 

80. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Władysława Łokietka - zabezpieczenie uszkodzonego dachu.
Data: 15.08.2017. Czas akcji: 19:06-20:53

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 1 PSP Choszczno - SH-23.

 

81. Skórzewo (gmina Szubin) - 
Data: 15.08.2017. Czas akcji: 20:53-21:22

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Saskowska S.

Pozostałe zastępy: JRG nr 1 PSP Choszczno - SH-23.

 

 

 

 

82. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Powstańców Wlkp. - usuwanie uszkodzonych w wyniku nawałnicy drzew.
Data: 27.08.2017. Czas akcji: 12:56-14:34

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SH-23.

 

83. Małe Rudy (gmina Szubin) ul. Jeziorowa - usuwanie uszkodzonych w wyniku nawałnicy drzew.
Data: 27.08.2017. Czas akcji: 14:35-16:52

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - SH-23.

 

84. Zamość(gmina Szubin) ul. Wierzbowa - usuwanie gniazda szerszeni.
Data: 28.08.2017. Czas akcji: 19:35-20:48

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Hejmej D., Maciejewski R., Ruciński R., Saskowska S.

 

85. Szubin ul. Ogrodowa - uszkodzenie gazociągu.
Data: 5.09.2017. Czas akcji: 11:21-12:11

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Dróbka K., Urbański M.

Pozostałe zastępy: KP PSP Nakło nad Notecią - SLOp; JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA, SLRR; OSP Szubin - GBA 2/16; OSP Tur - GBAM 2,5/16+8; OSP Królikowo - GBA 2,5/16; OSP Słonawy - GBM 2,5/8.

 

86. Zamość (gmina Szubin) ul. Bydgoska - pożar samochodu osobowego.
Data: 11.09.2017. Czas akcji: 9:53-11:01

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Mizera M., Gutkowski B.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30.

 

87. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Szkolna - pokazy strażackie na festynie parafialnym.
Data: 30.09.2017. Czas akcji: 11:04-14:06 (SLRR i SLRw: 11:33-14:06)

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Gutkowski B., Dobosiewicz E., Poczekaj E., Saskowska S.

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRR w obsadzie: Walczak M.

Zastęp OSP Rynarzewo - SLRw w obsadzie: Gutkowski L.

 

 

88. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Szubińska - usuwanie gniazda szerszeni.
Data: 5.10.2017. Czas akcji: 17:06-18:16

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Maciejewski R., Mizera M., Saskowska S.

 

89. Rynarzewo (gmina Szubin) - kolizja 2 samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 21.10.2017. Czas akcji: 13:56-14:32

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski B., Dróbka K., Adamczewski P., Maciejewski R., Saskowska S., Walczak D.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

90. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Leszczynowa - usuwanie gniazda os.
Data: 21.10.2017. Czas akcji: 16:55-17:29

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Maciejewski R., Gutkowski B., Grobelska G., Poczekaj E., Saskowska S.

 

91. Małe Rudy (gmina Szubin) - wypadek samochodu osobowego.
Data: 22.10.2017. Czas akcji: 14:13-16:42

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Gutkowski B., Grobelska G., Maciejewski R., Żebracki A.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GBA 2,7/30, SLRtBA.

 

92. Zamość (gmina Szubin) ul. Boczna - ćwiczenia na obiekcie firmy Elektro-met.
Data: 3.11.2017. Czas akcji: 9:54-11:27

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Hejmej D., Adamczewski P., Maciejewski R., Walczak M.

Pozostałe zastępy: JRG nr 2 PSP Szubin - GCBA 5/40, GBA 2,7/30, SLRR; OSP Tur - GBAM 2,5/16+8.

 

93. Szubin ul. Młyńska - pożar zabudowań.
Data: 26/17.11.2017. Czas akcji: 22:27-02:10

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Hejmej D., Dróbka K., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

 

94. Szubin - nocne ćwiczenia na obiekcie KPEC-u.
Data: 12.12.2017. Czas akcji: 21:02-22:37

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Saskowska S., Żebracki A.

 

95. Szkocja (gmina Szubin) - kolizja 2 samochodów osobowych na drodze krajowej nr 5.
Data: 20.12.2017. Czas akcji: 11:29-11:52

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Dróbka K., Gutkowski B., Maciejewski R., Saskowska S.

 

96. Zamość (gmina Szubin) ul. Amurowa - pożar.
Data: 22.12.2017. Czas akcji: 12:35-13:35

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Gutkowski L., Gutkowski B., Saskowska S.

 

97. Żurczyn (gmina Szubin) - pożar na terenie ogródków działkowych.
Data: 24.12.2017. Czas akcji: 6:24-8:42

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Maciejewski R., Kalaczyński P., Dobosiewicz P., Maciejewski D., Poczekaj E., Saskowska S.

 

98. Zamość (gmina Szubin) - kolizja samochodowa na drodze krajowej nr 5.
Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Walczak D., Kalaczyński P., Hejmej D., Maciejewski R., Poczekaj E., Żebracki A.

 

99. Rynarzewo (gmina Szubin) ul. Bydgoska - pożar domu.
Data: 31.12.2017/01.01.2018. Czas akcji: 23:23-05:28

Zastęp OSP Rynarzewo - GBA 2,5/20 w obsadzie: Adamczewski P., Gutkowski L., Hejmej D., Kalaczyński P., Maciejewski R., Mizera M., Saskowska S., Żebracki A.

 

 

Ogółem w 2017:

- pożary: 24

- miejscowe zagrożenia: 61

- alarmy fałszywe: 2

- pozostałe: 12

 

OSP Rynarzewo, ul. Strażacka 1
89-200 Rynarzewo

 

W przypadku zagrożenia, dzwonić pod numery 998 lub 112

Copyright © 2009-2018 Wszelkie prawa zastrzezone.